Misyon & Vizyonumuz

Aktepe Prefabrik, Son yıllarda gelişen teknolojiyi kullanarak, müşterilerine, kaliteli ve ekonomik ürünleri en hızlı şekilde sunmak, geliştirdiği ürün ve teknolojilerle, müşteri memnuniyetini önceleyen kalite anlayışıyla faaliyet gösterdiği sektördeki lider konumunu sürdürmek ve her geçen gün artan müşteri talebini karşılayarak, ülkesinin gelişimine katkı sağlamaktır.

Misyon

Son teknoloji kullanarak modern ev, ofis ve her çeşit yaşam alanları üretmeyi hedefleyen Aktepe Prefabrik, müşterilerinin kullanım amaçlarına, kültürel taleplerine uygun ve inşaat mahallindeki arazi ve doğa koşullarıyla uyumlu, ürünler sunmayı hedefelemiştir.

Vizyon

Aktepe Prefabrik

Aktepe Prefabrik müşterilerinin istemiş olduğu ürünü, onların amaç ve beklentisine uygun olacak şekilde imal etmek ve taahhüt edilen zamanda teslim etmektir.

2014 yılında kurulan Aktepe Prefabrik organizasyon ve faaliyetlerini müşterilerinin ihtiyaçlarına cevap verebilecek aktif bir yapıya kavuşturmayı ve bu çerçevede; Sürekli gelişme düşüncesiyle politikalarını düzenli olarak gözden geçirmeyi, yeni hedefler belirlemeyi, bunlara yönelik planlar yapmayı ve gerekli kaynakları ayırarak bu planları hayata geçirmeyi, müşterilerinin istek ve şikayetlerini, dikkate alıp kayit altina alarak değerlendirmeyi ve müşterilerinden gelen talepleri göz önüne alarak çağın gereklerine uygun yeni fonksiyonlarla ürünler geliştirmeyi teknolojik gelişmeleri hızla takip ederek, müşterilerimize gelişen teknolojiyi ve tüm bunların sürekliliğini sağlamayı taahhüt eder. Yapı sistemlerinin özellikle çelik konstrüksiyon taşıyıcılı bölümünü kendisine uzmanlık alanı olarak seçen ve bu konudaki yenilikleri uygulayan firmamız bu alanda proje aşamasından montaj aşamasına kadar tüm evreleri kendi birimlerince kontrol ederek ilgili sistemle alakalı diğer tamamlayıcı yapı bölümleri ile anahtar teslimi hizmetlerini sürdürmektedir.

İşletmemiz müşteri memnuniyetini birinci sıraya alırken üstün kalitede ürünler elde etmek için gerekli olan alt yapıyı da tesis etmiştir. Sektöründe kendini yeterli bulmayıp yeni teknolojileri takip ederek sürekli ürün yelpazesini geliştirmekte ve pazar payını da her geçen gün daha da arttırmaktadır.

İşletmemiz, yüksek kapasitesi, modern teknolojisi ve uzman personeliyle TSE ve ISO 9001 standartlarında mal üretmektedir.

Çalışanlarımızın kabiliyetlerinin geliştirilmesi ve kurumsal hedeflerin bireysel hedeflerle bütünleştirilmesine dayanır.

Ücret Yönetimi Kurumumuzda ücret yönetimi, ücretlerin, çalışanlarımızın eğitim düzeyleri, sahip oldukları yetkinlikler, her bir görev için iş değerlemesi sonucu oluşan işin derecesi ve değeri, çalışanlarımızın bulundukları görevlerin piyasadaki değeri, kurumun performansı ve olanakları dikkate alınarak belirlenmesine dayanır.

KISACA Önceliğimiz: Koşulsuz müşteri memnuniyeti. Hizmet: Satış ve satış sonrası hizmetle müşterinin ihtiyacını en üst seviyede karşılamak.İnsana ve emeğe saygı: Müşteri, işveren ve çalışan mutluluğunu maksimize etmek. Evrensellik: Dünya standartlarında üretim ve montaj yapmak. Öncelik: Koşulsuz müşteri memnuniyeti.